Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Dębskiej Kuźni

Aktualności » 2018-2019

Dzień Edukacji Narodowej 2018

Data publikacji 2018-10-21, OpublikowałTeresa Buhl


          Dnia 16. 10. 2018 r. w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor, która przywitała wszystkich zgromadzonych, podkreślając wyjątkowość okazji z powodu której spotkaliśmy się wszyscy na sali gimnastycznej. Mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Następnie, bardzo oficjalnie, odrobiną historii rozpoczął część artystyczną uczeń klasy VIII – Kamil. W dalszej części mogliśmy podziwiać występy przygotowane przez chętnych uczniów poszczególnych klas.

          Młodzi artyści piosenką, słowem i tańcem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym.  Mówiono o trudnej, ale jednocześnie pięknej pracy nauczyciela. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych pedagogów. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Każdy z nauczycieli otrzymał słodki upominek przygotowany przez SU.

           Uroczystość przebiegła w miłej i serdecznej atmosferze.

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ


DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

KM © 2016   Powrót do góry strony

DANE SZKOŁY

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Dębskiej Kuźni

Wiejska 53,
46-053 Dębska Kuźnia

NIP: 9910298219, REGON: 532454338

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

tel. 77 421 81 46
fax. 77 421 81 46

sekretariat@debskakuznia.pl

GODZINY PRACY SZKOŁY

od poniedziałku do piatku w godzinach 7:30 - 15:00Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.