X

Ta strona używa cookie i innych technologii.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki internetowej.

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Dębskiej Kuźni

 

Sobota 10.10.2015 | imieniny: Franciszka, Loretty, Poli | | dane kontaktowe

Aktualności
 

Rok szkolny - 2015/2016

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

[ więcej » ]

Podręczniki na rok szkolny 2015/2016

[ więcej » ]

Rok szkolny - 2014/2015

Wprowadzenie do fabryki kariery

[ więcej » ]

DRUŻYNA CHŁOPCÓW PG w Dębskiej Kuźni w FINALE WOJEWÓDZKIM COCA COLA CUP 2015

15 maja 2015r drużyna chłopców z Gimnazjum w Dębskiej Kuźni rozgrywała finały wojewódzkie w piłce nożnej COCA-COLA CUP 2015. Dojście do finału zapewniły na dwie wygrane w rozgrywkach lokalnych pierwszej i drugiej rundy. W pierwszej rundzie chłopcy wyszli na pierwszym miejscu pokonując w rozgrywkach na naszym boisku "Orlik" drużyny z Turawy, Tarnowa Opolskiego oraz dwie drużyny z Ozimka.

[ więcej » ]

Warszawo, przybyliśmy!

W dniach 20-22.05.2015 r. odwiedziliśmy naszą stolicę – Warszawę. Wycieczka miała na celu poznanie tego miasta oraz wspólne spędzenie czasu. Z Dębskiej Kuźni wyjechaliśmy wcześnie rano w środę, aby po pięciu godzinach być już na miejscu. Stolica powitała nas słoneczną pogodą. W Warszawie zwiedziliśmy między innymi: wnętrza Zamku Królewskiego, Pałac w Łazienkach, Stare Miasto.

[ więcej » ]

POSTAW NA RODZINĘ II –SOLIDARNOŚĆ POKOLEŃ

Jest to już druga edycja festynu rekreacyjno-sportowego, która odbyła się 23 maja 2015r na boisku Orlik oraz w budynku szkolnym Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3 w Dębskiej Kuźni.
Realizację tego projektu zainicjowaliśmy w ubiegłym roku w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Postaw na rodzinę”.

[ więcej » ]

ASIA KURC LAUREATKĄ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

Miło powiadomić, że uczennica klasy 3c gimnazjum w ZSP nr 3 w Dębskiej Kuźni – Asia Kurc została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Uroczyste wręczenie dyplomów laureatom konkursów nastąpiło 18 maja 2015 r w sali Filharmonii Opolskiej.

[ więcej » ]

MAM TALENT 2015

Impreza „Mam Talent” odbyła się w ZSP nr 3 w Dębskiej Kuźni 24 kwietnia 2015 roku. Startowało w niej 35 uczestników ze szkoły podstawowej oraz gimnazjum, w różnorodnych kategoriach. Startujący mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności, a widownia miała okazję je podziwiać. Było więc śpiewanie piosenek, gra na instrumentach, tańce, prezentacje prac plastycznych oraz popis w układaniu kostki Rubika.

[ więcej » ]

Fascynujący Świat Nauki i Technologii

Dzięki unijnemu projektowi „Fascynujący Świat Nauki i Technologii” realizowanemu na Opolszczyźnie, również uczniowie naszej szkoły mogli zapoznać się z nowymi atrakcyjnymi sposobami przekazywania wiedzy i aktywnie uczestniczyć w różnego rodzaju działaniach.

[ więcej » ]

Wycieczka do Warszawy

W dniach 29 – 30.04.2015 uczniowie klas IV – VI uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. W pierwszym dniu pobytu w stolicy uczniowie zwiedzali Łazienki, a następnie podziwiali Kolumnę Zygmunta i Zamek Królewski. Wszystkich uczestników zachwycił urok Starego Miasta, pełnego stylowych kamieniczek i turystów.

[ więcej » ]

« [1] 2 3 4 5 z 43 stron »

»

»

»

»

»

»

»

»

»

»

»

»

»

»

»

»

»

»

»

»

»

»


wyszukiwarka

Liczba odwiedzin strony: 601342

© 2010 - Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Dębskiej Kuźni