X

Ta strona używa cookie i innych technologii.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki internetowej.

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Dębskiej Kuźni

 

Środa 25.11.2015 | imieniny: Elżbiety, Katarzyny, Klemensa | | dane kontaktowe

Aktualności
 

Rok szkolny - 2015/2016

ŚNIADANIE DAJE MOC

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. Ale nie tylko posiłki w formie kanapek dodają energii, lecz także bogate w witaminy sałatki owocowe i owocowe koktajle o czym przekonali się uczniowie klasy 2. Kolejny raz uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej akcji "Śniadanie daje moc" i wspólnie miksowaliśmy koktajle, komponowaliśmy sałatki owocowe i piekliśmy pyszny jabłecznik.

[ więcej » ]

"Sprzątanie świata - Polska"

„Sprzątanie świata - Polska" jest częścią międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska Clean up the World wywodzącego się z Australii. Odbywa się ono w naszym kraju w trzeci weekend września.

[ więcej » ]

Jestem Eko-logiczny i dbam o przyrodę

Rzucona w lesie butelka plastikowa rozłoży się w ziemi po 500 latach. Każdy z nas wyrzuca w ciągu roku około 56 opakowań szklanych nadających się w pełni do ponownego wykorzystania. Takich wielu różnorodnych i ciekawych eko-faktów dowiedzieli się uczniowie Szkoły Podstawowej w Dębskiej Kuźni podczas przeprowadzonej we wrześniu pogadanki w ramach prowadzonej kampanii edukacyjnej Gminy Chrząstowice: „Jestem Eko-logiczny i dbam o przyrodę”.

[ więcej » ]

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

[ więcej » ]

Podręczniki na rok szkolny 2015/2016

[ więcej » ]

Rok szkolny - 2014/2015

Wprowadzenie do fabryki kariery

[ więcej » ]

DRUŻYNA CHŁOPCÓW PG w Dębskiej Kuźni w FINALE WOJEWÓDZKIM COCA COLA CUP 2015

15 maja 2015r drużyna chłopców z Gimnazjum w Dębskiej Kuźni rozgrywała finały wojewódzkie w piłce nożnej COCA-COLA CUP 2015. Dojście do finału zapewniły na dwie wygrane w rozgrywkach lokalnych pierwszej i drugiej rundy. W pierwszej rundzie chłopcy wyszli na pierwszym miejscu pokonując w rozgrywkach na naszym boisku "Orlik" drużyny z Turawy, Tarnowa Opolskiego oraz dwie drużyny z Ozimka.

[ więcej » ]

Warszawo, przybyliśmy!

W dniach 20-22.05.2015 r. odwiedziliśmy naszą stolicę – Warszawę. Wycieczka miała na celu poznanie tego miasta oraz wspólne spędzenie czasu. Z Dębskiej Kuźni wyjechaliśmy wcześnie rano w środę, aby po pięciu godzinach być już na miejscu. Stolica powitała nas słoneczną pogodą. W Warszawie zwiedziliśmy między innymi: wnętrza Zamku Królewskiego, Pałac w Łazienkach, Stare Miasto.

[ więcej » ]

POSTAW NA RODZINĘ II –SOLIDARNOŚĆ POKOLEŃ

Jest to już druga edycja festynu rekreacyjno-sportowego, która odbyła się 23 maja 2015r na boisku Orlik oraz w budynku szkolnym Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3 w Dębskiej Kuźni.
Realizację tego projektu zainicjowaliśmy w ubiegłym roku w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Postaw na rodzinę”.

[ więcej » ]

ASIA KURC LAUREATKĄ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

Miło powiadomić, że uczennica klasy 3c gimnazjum w ZSP nr 3 w Dębskiej Kuźni – Asia Kurc została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Uroczyste wręczenie dyplomów laureatom konkursów nastąpiło 18 maja 2015 r w sali Filharmonii Opolskiej.

[ więcej » ]

« [1] 2 3 4 5 z 44 stron »

»

»

»

»

»

»

»

»

»

»

»

»

»

»

»

»

»

»

»

»

»

»


wyszukiwarka

Liczba odwiedzin strony: 622744

© 2010 - Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Dębskiej Kuźni