Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Dębskiej Kuźni

Aktualności » 2016-2017

Koncert Charytatywny w Dębskiej Kuźni na rzecz Fundacji DOM

Data publikacji 2017-04-08, OpublikowałKrzysiek M ...


26 marca 2017r w Zespole Szkolno Przedszkolnym nr 3 w Dębskiej Kuźni odbył się Koncert Charytatywny na rzecz Fundacji DOM Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu. Już ósmy raz miałyśmy zaszczyt przygotowywać tę imprezę. Tegoroczny koncert był efektem ciężkiej pracy uczniów, nauczycieli, rodziców, pracowników obsługi szkoły. W ciągu lat koncert stał się lokalną tradycją i istotnym wydarzeniem gminy Chrząstowice.

Jak co roku koncert rozpoczęła Orkiestra Dęta Gminy Chrząstowice.  Wśród wykonawców znaleźli się soliści-Dawid Bac, Jagoda Dąbrowska, Paulina Kanz i Wanessa Opiela. Wystąpiły formacje taneczne: Hałas Mini 3 i 4 z Chrząstowic, Hałas Mini 2 z Tarnowa Opolskiego, Zespół Tańca Nowoczesnego Omega. Swoje umiejętności  zaprezentowały  Gryfne Dziołszki. Posłuchać można było również formacji BIS z Leśnicy oraz szkolnych zespołów wokalnych z Dębskiej Kuźni.

Głównym punktem koncertu była licytacja przedmiotów ofiarowanych przez darczyńców. Licytowane były: piłka Borussi Dortmund z autografem Łukasza Piszczka , poduszki Przytulanki , świetlna kula ogrodowa, tort, kosz ze słodyczami. Na licytacji znalazły się także przedmioty podarowane przez fundację: grafika-Opole z 1760r oraz rzeźba z ceramiki.

Jako organizatorzy chcielibyśmy wyrazić wielką radość, że i w tym roku udało nam się otrzymać Państwa wsparcie. Wasza pomoc materialna, ale także pomoc dotycząca całego przedsięwzięcia okazały się nieocenione. Serdecznie dziękujemy przybyłym gościom, rodzicom, dyrekcji szkoły ,nauczycielom, pracownikom obsługi i uczniom – za okazaną pomoc.

W tym roku udało nam się zebrać  10 000 złotych, które zostaną przekazane na rehabilitację podopiecznych  fundacji DOM Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu.

Szczególne podziękowania należą się sponsorom: kapelanowi opolskich sportowców ks. Jerzemu Kostorzowi, p. Sabinie Glinkowskiej, p. Małgorzacie Karpińskiej, p. Annie i  Romanowi  Mika  oraz  wszystkim na których co roku możemy liczyć i co rok zaskakują nas swoją hojnością.  

Patronatem  honorowym objął nasze przedsięwzięcie Marszałek Województwa Opolskiego p. Andrzej Buła  oraz  Starosta Opolski  p. Henryk Lakwa.  Patronatem medialnym objęły koncert : Radio Doxa, Radio Opole, TVP 3 Opole, Tygodnik Ziemi Opolskiej i NTO.

Podczas organizacji naszej akcji, możemy się przekonać, że otaczają nas ludzie chętni do pomocy i wrażliwi na krzywdę innych. Taka wiedza dodaje siły i wiary w celowość naszych starań i wszelkich inicjatyw tego typu. Dziękujemy .

Anna Ledniowska

Marta Mieszkowska Fit
 

Koncert Charytatywny w Dębskiej Kuźni na rzecz Fundacji DOM


Koncert Charytatywny w Dębskiej Kuźni na rzecz Fundacji DOM - Koncert Charytatywny Koncert Charytatywny w Dębskiej Kuźni na rzecz Fundacji DOM - Koncert Charytatywny Koncert Charytatywny w Dębskiej Kuźni na rzecz Fundacji DOM

KM © 2016   Powrót do góry strony

DANE SZKOŁY

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Dębskiej Kuźni

Wiejska 53,
46-053 Dębska Kuźnia

NIP: 9910298219, REGON: 532454338

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

tel. 77 421 81 46
fax. 77 421 81 46

sekretariat@debskakuznia.pl

GODZINY PRACY SZKOŁY

od poniedziałku do piatku w godzinach 7:30 - 15:00Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.