Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Dębskiej Kuźni

» Aktualności » 2011-2012

Data publikacji 2011-09-01, Opublikował Krzysiek M ... Koniec roku szkolnego 2011 /2012, pożegnanie klas trzecich

Koniec roku szkolnego 2011 /2012, pożegnanie klas trzecich

"Nie wierzyłem Stając nad brzegiem rzeki, Która była szeroka i rwista, Że przejdę ten most [...] Szedłem lekko jak motyl i ciężko jak słoń. Nie wierzyłem, że przejdę ten most, I gdy stoję już na drugim brzegu, Nie wierzę , że przeszedłem."

Czytaj więcej
Data publikacji 2011-09-01, Opublikował Krzysiek M ... Komers 2012

Komers 2012

Bawmy się ........ ...... póki na to czas !

Czytaj więcej
Data publikacji 2011-09-01, Opublikował Krzysiek M ... Forest w Krośnicy

Forest w Krośnicy

Sobotni wieczór był bardzo udany nie tylko dzięki sukcesom Darii i Pauliny w Ozimku, ale także za sprawą występu szkolnego zespołu wokalnego Forest na festynie w Krośnicy. Daria, Paulina, Dominika, Ania, Weronika i Ola zaprezentowały swoje umiejętności przed tamtejszą publicznością.

Czytaj więcej
Data publikacji 2011-09-01, Opublikował Krzysiek M ... Uczymy się od najlepszych

Uczymy się od najlepszych

Dodatkową nagrodą w konkursie piosenki w Ozimku był udział w warsztatach wokalnych prowadzonych przez panią Elżbietę Zapendowską. W niedzielnych zajęciach wzięły udział laureatki festiwalu: Daria Mateja i Paulina Bannert. Uczennice mogły wysłuchać cennych uwag z ust tak popularnej specjalistki, jurorki w wielu konkursach muzycznych. Myślę, że była to cenna lekcja dla naszych młodych artystek.

Czytaj więcej
Data publikacji 2011-09-01, Opublikował Krzysiek M ... BRAWO!!!

BRAWO!!!

W sobotę 9 czerwca uczennice naszego zespołu po raz drugi wzięły udział w Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Do-Re-Mi w Ozimku. Występ wokalistek zakończył się ogromnym sukcesem. Paulina Bannert zdobyła pierwsze miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych, natomiast Daria Mateja otrzymała wyróżnienie w kategorii szkół podstawowych.

Czytaj więcej
Data publikacji 2011-09-01, Opublikował Krzysiek M ... Brak zdjęcia

KOLEJNY SUKCES W KONKURSIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Po raz kolejny nasze gimnazjalistki popisały się wiedzą z języka angielskiego biorąc udział w Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii. Zmagania konkursowe miały miejsce w Publicznym Gimnazjum nr 8 w Opolu. Drużyna dziewcząt w składzie Iwona Duda i Dominika Ruta bez problemu poradziła sobie z trudnymi pytaniami.

Czytaj więcej
Data publikacji 2011-09-01, Opublikował Krzysiek M ... Sprawozdanie z prezentacji projektu edukacyjnego:  „Turystyczne, krajobrazowe i religijne walory Opolszczyzny”.

Sprawozdanie z prezentacji projektu edukacyjnego: „Turystyczne, krajobrazowe i religijne walory Opolszczyzny”.

W dniu 05.06.12. uczniowie kasy IIb zaprezentowali wyniki projektu edukacyjnego, nad którym pracowali cały rok szkolny 2011/2012 wraz z opiekunami : Panią Sylwią Smolińską –Drobisz, Panią Anną Buhl oraz Panem Marcinem Hennek.

Czytaj więcej
Data publikacji 2011-09-01, Opublikował Krzysiek M ... PROJEKT EDUKACYJNY KLASY II A NA ROK SZKOLNY 2011/2012

PROJEKT EDUKACYJNY KLASY II A NA ROK SZKOLNY 2011/2012

4 czerwca 2012r. klasa II A prezentowała swój projekt edukacyjny nad którym pracowała prawie cały rok szkolny. Projekt miał na celu min. ukazanie różnorodności kulturowe krajów europejskich na przykładzie Grecji, Włoch, Polski i Niemiec, bogactwa kulturowego, uczenie tolerancji wobec innych narodów oraz ich kultur, zainteresowanie kulturą krajów europejskich. Klasa przygotowała prace plastyczne, wykresy, albumy tematyczne, prezentacje multimedialne, scenki rodzajowe.

Czytaj więcej
Data publikacji 2011-09-01, Opublikował Krzysiek M ...

"Szkoła bez przemocy"

W związku z akcją „ Szkoła bez przemocy” oraz z okazji Dnia Dziecka został zorganizowany pochód po ulicach Dębskiej Kuźni, którym tematem przewodnim było kulturalne kibicowanie. Dzięki uczniom, szkoła miała zaszczyt gościć reprezentacje piłkarskie z Polski, Finlandii, Anglii, Portugalii, Niemiec, Hiszpanii, Francji oraz Grecji- nie dosłownie oczywiście;), dzięki uczniom, ponieważ to oni doskonale przebrali oraz wcielili się w wymienione wyżej reprezentacje.

Czytaj więcej
Data publikacji 2011-09-01, Opublikował Krzysiek M ... „DZIELMY SIĘ MIŁOŚCIĄ“

„DZIELMY SIĘ MIŁOŚCIĄ“

Już po raz trzeci odbył się w naszej szkole koncert charytatywny, którego celem była tym razem zbiórka pieniędzy na rzecz Centrum Opieki Paliatywnej w Starych Siołkowicach, propagowanie bezinteresownej dobroczynności oraz rozbudzenie chęci niesienia pomocy ludziom w potrzebie. Koncert odbył się 27 maja w ZSP nr 3 w Dębskiej Kuźni. Uświetnili go swoją obecnością tacy wykonawcy jak: zespół baletowy „Ramada” z Opola, gitarzysta i wokalista Grzegorz Grunwald, Chór Parafialny z Dębskiej Kuźni, Gminna Młodzieżowa Orkiestra Dęta, Zespół Muzyczny „Forest“, zespół „Decadance“z Kątów Opolskich, zespół taneczny z Chrząstowice i kolejny zespół taneczny „Omega“ z naszej szkoły oraz grupa uczniów gimnazjum w przedstawieniu o poezji księdza Twardowskiego.

Czytaj więcej
Data publikacji 2011-09-01, Opublikował Krzysiek M ... Projekt Rucksackbibliothek (biblioteka w plecaku)

Projekt Rucksackbibliothek (biblioteka w plecaku)

W dniach od 25.05 do 08.06.2012 roku nasza szkoła była uczestnikiem projektu o nazwie Rucksackbibliothek (biblioteka w plecaku) organizowanego przez Instytut Goethego, który mieści się w Krakowie.

Czytaj więcej
Data publikacji 2011-09-01, Opublikował Krzysiek M ... My w Zakopanem

My w Zakopanem

Uczniowie klas trzecich i drugich ZSP Nr3 w Dębskiej Kuźni uczestniczyli w trzydniowej wycieczce edukacyjnej "Zakopane i Tatry - smak Oscypka". Zakopane to miasto z wieloma atrakcjami turystycznymi. Zapewnia do dziś żywy folklor góralski a ponadto: szlaki turystyczne, rezerwaty przyrody, malownicze doliny, jaskinie. Są tu szałasy góralskie z regionalnymi przysmakami górali, wśród których króluje oscypek.

Czytaj więcej
12345 z 8 » 8

KM © 2016   Powrót do góry strony

DANE SZKOŁY

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Dębskiej Kuźni

Wiejska 53,
46-053 Dębska Kuźnia

NIP: 9910298219, REGON: 532454338

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

tel. 77 421 81 46
fax. 77 421 81 46

sekretariat@debskakuznia.pl

GODZINY PRACY SZKOŁY

od poniedziałku do piatku w godzinach 7:30 - 15:00Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.