Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Dębskiej Kuźni

» Szkoła » Projekt Unijny - kapitał Ludzki

Data publikacji 2011-09-01, Opublikował Krzysiek M ... Brak zdjęcia

Rok 2012 - radosna szkoła podstawowa klasy I-III

Zajęcia edukacyjne dla uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Dębskiej Kuźni w ramach projektu POKL 09.01.02.-16-052/11

Czytaj więcej
Data publikacji 2011-09-01, Opublikował Krzysiek M ... ENGLISH IS FANTASTIC!!! SŁUCHAMY I ROZUMIEMY PO ANGIELSKU!!!

ENGLISH IS FANTASTIC!!! SŁUCHAMY I ROZUMIEMY PO ANGIELSKU!!!

Słuchanie stanowi najczęściej wykorzystywaną formę w komunikacji gdyż dzięki słuchaniu uzyskuje się najwięcej informacji. Umiejętność słuchania ze zrozumieniem odgrywa bardzo ważną rolę w uczeniu się języka obcego. Podczas zajęć z języka angielskiego w ramach projektu próbuję sprawić, aby moi uczniowie byli aktywnymi i pełnymi sukcesu słuchaczami. Słuchając tekstów w oryginale gimnazjaliści pozyskują wiedzę językową, bez której niemożliwa jest produkcja czyli mowa.

Czytaj więcej
Data publikacji 2011-09-01, Opublikował Krzysiek M ... Brak zdjęcia

Realizacja projektu unijnego w Publicznej Szkole Podstawowej w Dębskiej Kuźni

Od 01.01. 2011r. W PSP w Dębskiej Kuźni realizowany jest projekt unijny, w którym udział biorą wszyscy chętni uczniowie. W jego ramach organizowane są przez nauczycieli zajęcia z takich dziedzin jak nauka o środowisku, matematyka, informatyka, język angielski, edukacja wczesnoszkolna, język polski i terapia pedagogiczna.

Czytaj więcej
Data publikacji 2011-09-01, Opublikował Krzysiek M ... NAUKA ANGIELSKIEGO MOŻE BYĆ CIEKAWA!!!

NAUKA ANGIELSKIEGO MOŻE BYĆ CIEKAWA!!!

Zajęcia w ramach projektu unijnego to wspaniała okazja do zaproszenia swoich podopiecznych do magicznego świata języka angielskiego. Gry i zabawy językowe są z pewnością okazją do zachęty uczniów do nauki tego języka, pobudzenia ich ciekawości. Dużą wagę przykładam do poszerzania słownictwa oraz zachęcania uczniów do aktywnego udziału w przebiegu zajęć. Dzięki corocznym, prestiżowym szkoleniom poznaję najnowsze trendy w metodologii nauczania języków obcych, które mogę wdrożyć w pracy z mniejszymi grupami.

Czytaj więcej
Data publikacji 2011-09-01, Opublikował Krzysiek M ...

"MOJA SZKOŁA - MÓJ ROZWÓJ" - soboty w Gimnazjum w ZSP nr 3 w Dębskiej Kuźni

Od 3 stycznia 2011 roku realizowany jest program rozwojowy szkół w ramach projektu unijnego pt. "Moja szkoła - mój rozwój". W ramach projektu odbywają się dodatkowe zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, doradztwo i opieka pedagogiczno-psychologiczna, dodatkowe zajęcia pozalekcyjne oraz doradztwo zawodowe. Wszystkie zajęcia prowadzone przez nauczycieli odbywają się poza godzinami lekcyjnymi w szkole.

Czytaj więcej
Data publikacji 2011-09-01, Opublikował Krzysiek M ... Realizacja zajęć wyrównawczych w ramach projektu „Moja szkoła - mój rozwój”

Realizacja zajęć wyrównawczych w ramach projektu „Moja szkoła - mój rozwój”

W młodszym wieku szkolnym niejednokrotnie zaczynają się pojawiać pierwsze szkolne kłopoty dziecka, wynikające bardzo często z trudności w czytaniu, pisaniu, liczeniu. Dla uczniów klas I-III wymagających wsparcia w ich indywidualnym rozwoju, zorganizowano zajęcia uwzględniające potrzeby oraz możliwości edukacyjne i rozwojowe tych dzieci. Zajęcia te przybrały charakter zajęć dydaktyczno-wyrównawczych i umożliwiają indywidualną pracę wspierającą z uczniem, zapewniając jednocześnie optymalizację rozwoju dziecka i wyrównanie szans edukacyjnych.

Czytaj więcej
Data publikacji 2010-09-01, Opublikował Krzysiek M ... Brak zdjęcia

Zajęcia informatyczne „Nauka i mądra zabawa z komputerem”

Zajęcia takie odbywały się w każdą sobotę w ZSP nr 3 w Dębskiej Kuźni w ramach projektu finansowanego z funduszy europejskich „ Moja szkoła - miejsce, gdzie bawię się , uczę i rozwijam”. Ze względu na różnorodne możliwości pracy z komputerem, zajęcia te miały bardzo urozmaiconą tematykę i służyły zaspokojeniu rożnych potrzeb ucznia. A więc uczniowie z trudnościami w nauce mieli okazję pouczyć się rożnych przedmiotów wykorzystując informacje ze stron internetowych lub rozwiązując testy sprawdzające umiejętności.

Czytaj więcej
Data publikacji 2010-09-01, Opublikował Krzysiek M ... Brak zdjęcia

Projekt Unijny "MOJA SZKOŁA – MIEJSCE GDZIE BAWIĘ SIĘ, UCZĘ I ROZWIJAM"

Czytaj więcej

KM © 2016   Powrót do góry strony

DANE SZKOŁY

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Dębskiej Kuźni

Wiejska 53,
46-053 Dębska Kuźnia

NIP: 9910298219, REGON: 532454338

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

tel. 77 421 81 46
fax. 77 421 81 46

sekretariat@debskakuznia.pl

GODZINY PRACY SZKOŁY

od poniedziałku do piatku w godzinach 7:30 - 15:00Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.